Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
KLUZIŠTĚ
SEZÓNA 2022/23 UKONČENA

hledat

Ice Rink

Ice Rink

The ice rink was inaugurated in February of 2009. The ice surface sized 40 by 28 meters is partly cooled by an eco-friendly heat transfer medium. The boards around the rink are not firmly fixed to the base surface but are only frozen into the ice surface. The ice rink is meant especially for public skating. However, it is used by schools and ice-hockey hobby players in the mornings.
See more info here.

Otevírací doba

Bruslení pro veřejnost

Všední dny

15:00 - 20:00

Víkendy a svátky

9:00 - 20:00

Veřejné bruslení probíhá ve dvouhodinových blocích se začátky ve všední dny v 15:00 a 18:00,
o víkendech, svátcích a o prázdninách navíc dopolední bloky od 9:00 a 12:00. Sledujte ROZPIS LEDU.

Rezervace kluziště

Všední dny

Mimo časy veřejného bruslení

Víkendy a svátky

Mimo časy veřejného bruslení

Rezervovat kluziště si můžete ve všední dny 7:00-14:00 a 20:30-21:30, o víkendech a svátcích 7:00-8:00.
Více informací získáte na stránce Vstupenky a rezervace.

Půjčovna bruslí a občerstvení

Všední dny

15:00 - 20:00

Víkendy a svátky

9:00 - 20:00

Základní vstupné

Veřejné bruslení

Základní vstupné

120 Kč / jednorázově

S čipovými hodinkami

96 Kč / jednorázově

Pronájem kluziště

Veřejnost, kluby

1 700 Kč / hodina

Školy a školky

600 Kč / hodina

Mobile Ice Rink

Ice Rink

Changing Room And Facilities

The building located next to the ice rink houses a changing room with lockers, a refreshment stand, WC, skate rental and sharpening service and even a first-aid station. All ground surfaces are covered with rubber flooring to allow you to walk around the premises comfortably with your skates on.
See more info here.

Refreshment

Skate Rental

Feel like doing some skating when passing by the ice rink accidentally? Would you like to try skating but have no skates? You are more than welcome to visit our skare rental service. There are over 50 pairs of skates of all sizes to choose from!
See more info here.

Sharpening Service

The ice rink facilities also include skate sharpening service. You can have your skates sharpened professionally during public skating times.
See more info here.

Často kladené dotazy

Ne, na veřejné bruslení není aktuálně možné zakoupit online vstupenku.

Ano, můžete. Půjčovna a brusírna bruslí se nachází přímo vedle ledové plochy v hlavní budově.

Ne, v době bruslení pro veřejnost je zakázáno vstupovat na ledovou plochu s hokejkou, pukem či jiným, pro ostatní bruslaře, nebezpečným předmětem.

Ano. Čipové hodinky lze využít k úhradě ceny vstupného na veřejné bruslení. Majitelé čipových hodinek navíc nemusejí čekat ve frontě, ale mohou rovnou přistoupit k turniketu. Pozor, při průchodu turniketem je možné pomocí čipových hodinek zaplatit pouze za 1 osobu.

Ano, vstupné je možné na pokladně zaplatit kartou nebo v hotovosti. Lze taktéž zaplatit čipovými hodinkami a přitom se vyhnout čekání ve frontě. Zjistit více o výhodách čipových hodinek.

Pro rezervaci kluziště volejte na tel. číslo 731 197 984 nebo pište na e-mail: kluziste@starezsport.cz . V případě pronájmu kluziště o víkendu je nutné provést rezervaci písemně na e-mail do pátku 17 hod.

Dle návštěvního řádu je dětem mladším 12 let vstup do areálu povolen pouze v doprovodu osoby starší 18 let. Tento doprovod odpovídá za jejich bezpečnost. Maximální počet dětí na jeden doprovod starší 18 let je tři (toto neplatí pro rodiče s vlastními dětmi a nahlášené skupiny). Ve věku 12–18 let přebírá zodpovědnost za vstupující bez doprovodu osoby starší 18 let zákonný zástupce vstupujícího. Vstupující jsou povinni na výzvu pokladní prokázat svůj věk.

Ano, pokud váš zaměstnavatel vám v rámci Fondu kulturních a sportovních potřeb umožňuje sportovní vyžití. Pak stačí pro pořízení čipových hodinek vyplnit formulář ZDE.

Virtuální prohlídka areálu

Čipové hodinky = 20 % sleva na každý vstup

Naše čipové hodinky můžete použít na osmi našich sportovištích a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu! Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

CHCI UŠETŘIT dále