Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
KLUZIŠTĚ
SEZÓNA 2022/23 UKONČENA

hledat

Areál kluziště

Bruslení za Lužánkami

Otevírací doba

Bruslení pro veřejnost

Všední dny

15:00 - 20:00

Víkendy a svátky

9:00 - 20:00

Veřejné bruslení probíhá ve dvouhodinových blocích se začátky ve všední dny v 15:00 a 18:00,
o víkendech, svátcích a o prázdninách navíc dopolední bloky od 9:00 a 12:00. Sledujte ROZPIS LEDU.

Rezervace kluziště

Všední dny

Mimo časy veřejného bruslení

Víkendy a svátky

Mimo časy veřejného bruslení

Rezervovat kluziště si můžete ve všední dny 7:00-14:00 a 20:30-21:30, o víkendech a svátcích 7:00-8:00.
Více informací získáte na stránce Vstupenky a rezervace.

Půjčovna bruslí a občerstvení

Všední dny

15:00 - 20:00

Víkendy a svátky

9:00 - 20:00

Základní vstupné

Veřejné bruslení

Základní vstupné

120 Kč / jednorázově

S čipovými hodinkami

96 Kč / jednorázově

Pronájem kluziště

Veřejnost, kluby

1 700 Kč / hodina

Školy a školky

600 Kč / hodina

Co najdete v areálu kluziště

Ledová plocha - kluziště

Kluziště bylo uvedeno do provozu na začátku roku 2009 po dokončení demolice bývalého hokejového stadionu. Ledová plocha má rozměry 40 x 28 metrů, na své si tak přijdou všichni nadšenci ledních sportů, kteří si rádi zabruslí. Hokejistům přijdou vhod hokejové branky a mantinely, malí začínající bruslaři zase budou nadšení z pomocných trenažérů, které jsou volně k zapůjčení.

Šatny a zázemí

V budově, která se nachází vedle ledové plochy, naleznete vyhřívanou šatnu s uzamykatelnými skříňkami, toalety, půjčovnu a brusírnu bruslí a občerstvení. Všude jsou natažené gumové koberce, tudíž se v bruslích můžete pohodlně dostat tam, kam budete potřebovat.

Občerstvení

Přímo v hlavní budově kluziště je připraveno občerstvení. Až si budete chtít skočit pro něco na zub, brusle si klidně můžete nechat na nohách. Prodejna je přístupná pomocí pryžových koberců přímo z ledové plochy. V nabídce naleznete dostatek nápojů a pokrmů pro zahřátí i získání dostatečné energie k pohybu na ledě.

Půjčovna bruslí

Půjčovnu bruslí najdete v hlavní budově u ledové plochy. K dispozici máme přibližně 50 párů bruslí v různých velikostech, proto nemusíte mít strach, že zrovna vaši velikost mít nebudeme.

Brusírna bruslí

Součástí zázemí kluziště je i brusírna bruslí. Své brusle si můžete nechat odborně nabrousit v době veřejného bruslení.

Často kladené dotazy

Ne, na veřejné bruslení není aktuálně možné zakoupit online vstupenku.

Ano, můžete. Půjčovna a brusírna bruslí se nachází přímo vedle ledové plochy v hlavní budově.

Ne, v době bruslení pro veřejnost je zakázáno vstupovat na ledovou plochu s hokejkou, pukem či jiným, pro ostatní bruslaře, nebezpečným předmětem.

Ano. Čipové hodinky lze využít k úhradě ceny vstupného na veřejné bruslení. Majitelé čipových hodinek navíc nemusejí čekat ve frontě, ale mohou rovnou přistoupit k turniketu. Pozor, při průchodu turniketem je možné pomocí čipových hodinek zaplatit pouze za 1 osobu.

Ano, vstupné je možné na pokladně zaplatit kartou nebo v hotovosti. Lze taktéž zaplatit čipovými hodinkami a přitom se vyhnout čekání ve frontě. Zjistit více o výhodách čipových hodinek.

Pro rezervaci kluziště volejte na tel. číslo 731 197 984 nebo pište na e-mail: kluziste@starezsport.cz . V případě pronájmu kluziště o víkendu je nutné provést rezervaci písemně na e-mail do pátku 17 hod.

Dle návštěvního řádu je dětem mladším 12 let vstup do areálu povolen pouze v doprovodu osoby starší 18 let. Tento doprovod odpovídá za jejich bezpečnost. Maximální počet dětí na jeden doprovod starší 18 let je tři (toto neplatí pro rodiče s vlastními dětmi a nahlášené skupiny). Ve věku 12–18 let přebírá zodpovědnost za vstupující bez doprovodu osoby starší 18 let zákonný zástupce vstupujícího. Vstupující jsou povinni na výzvu pokladní prokázat svůj věk.

Ano, pokud váš zaměstnavatel vám v rámci Fondu kulturních a sportovních potřeb umožňuje sportovní vyžití. Pak stačí pro pořízení čipových hodinek vyplnit formulář ZDE.

Virtuální prohlídka areálu

Čipové hodinky = 20 % sleva na každý vstup

Naše čipové hodinky můžete použít na osmi našich sportovištích a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu! Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

CHCI UŠETŘIT dále