Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
KLUZIŠTĚ
SEZÓNA 2022/23 UKONČENA

hledat

Aktivity a služby

Bruslení za Lužánkami

Bruslení pod širým nebem s nádechem slavné historie

Bruslení na kluzišti za Lužánkami pro veřejnost připravujeme již téměř 15 let v místě, kde dříve stával slavný zimní stadion, úzce spjatý s nejzářivější historií brněnského hokeje. Kluziště s rozměry ledové plochy 40 x 28 metrů bývá v provozu od konce listopadu do začátku března v závislosti na teplotních podmínkách.

Ke kluzišti přiléhá budova s kompletním zázemím, tedy s prostornou šatnou a skříňkami, nachází se zde občerstvení a půjčovna a brusírna bruslí.

Kluziště je také možné si pronajmout pro účely výuky bruslení nebo s partou kamarádů a zahrát si hokej, případně můžete kluziště využít jako místo pro teambuildingy a jiné skupinové akce. 

Bruslení veřejnosti

Kluziště bylo uvedeno do provozu na začátku roku 2009 po dokončení demolice bývalého hokejového stadionu. Ledová plocha má rozměry 40 x 28 metrů, na své si tak přijdou všichni nadšenci ledních sportů, kteří si rádi zabruslí. Hokejistům přijdou vhod hokejové branky a mantinely, malí začínající bruslaři zase budou nadšení z pomocných plastových trenažérů, které jsou volně k zapůjčení za vratnou zálohu 500 Kč.

Pronájem kluziště

Hledáte volnou ledovou plochu pro hobby hokej s kamarády nebo kluziště pro zpestření školní výuky tělesné výchovy? Nabízíme vám možnost pronájmu kluziště ve všední dny 07:00 – 14:00 a o víkendech a svátcích 07:00 – 08:00.

Půjčení a nabroušení bruslí

Jdete náhodou okolo kluziště a rádi byste si zabruslili? Rádi byste si bruslení vyzkoušeli, ale nemáte brusle? Právě pro vás máme připravených přibližně 50 párů bruslí všech velikostí, které pravidelně brousíme. Tak neváhejte a přijďte si zabruslit.

Občerstvení

Přímo v hlavní budově kluziště je připraveno občerstvení. Až si budete chtít skočit pro něco na zub, brusle si klidně můžete nechat na nohách. Prodejna je přístupná pomocí pryžových koberců přímo z ledové plochy. V nabídce naleznete dostatek nápojů a pokrmů pro zahřátí i získání dostatečné energie k pohybu na ledě.

Čipové hodinky = 20 % sleva na každý vstup

Naše čipové hodinky můžete použít na osmi našich sportovištích a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu! Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

CHCI UŠETŘIT dále