Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
KLUZIŠTĚ
ZIMNÍ SEZÓNA UKONČENA

hledat
Aktivity a služby

Aktivity a služby

Bruslení za Lužánkami

Bruslení pod širým nebem s nádechem slavné historie

Bruslení na kluzišti za Lužánkami pro veřejnost připravujeme již téměř 15 let v místě, kde dříve stával slavný zimní stadion, úzce spjatý s nejzářivější historií brněnského hokeje. Kluziště s rozměry ledové plochy 40 x 28 metrů bývá v provozu od konce listopadu do začátku března v závislosti na teplotních podmínkách.

Ke kluzišti přiléhá budova s kompletním zázemím, tedy s prostornou šatnou a skříňkami, nachází se zde občerstvení a půjčovna a brusírna bruslí.

Kluziště je také možné si pronajmout pro účely výuky bruslení nebo s partou kamarádů a zahrát si hokej, případně můžete kluziště využít jako místo pro teambuildingy a jiné skupinové akce. 

Bruslení veřejnosti

Kluziště bylo uvedeno do provozu na začátku roku 2009 po dokončení demolice bývalého hokejového stadionu. Ledová plocha má rozměry 40 x 28 metrů, na své si tak přijdou všichni nadšenci ledních sportů, kteří si rádi zabruslí. Hokejistům přijdou vhod hokejové branky a mantinely, malí začínající bruslaři zase budou nadšení z pomocných plastových trenažérů, které jsou zdarma k zapůjčení.

Pronájem kluziště

Hledáte volnou ledovou plochu pro hobby hokej s kamarády nebo kluziště pro zpestření školní výuky tělesné výchovy? Nabízíme vám možnost pronájmu kluziště ve všední dny 07:00 – 14:00 a 20:30 – 21:30. O víkendech a svátcích 07:00 – 08:00, případně 20:30 – 21:30.

Půjčení a nabroušení bruslí

Jdete náhodou okolo kluziště a rádi byste si zabruslili? Nebo si chcete bruslení vyzkoušet, ale nemáte brusle? Právě pro vás máme připravených 72 párů bruslí všech velikostí, které pravidelně brousíme. Půjčit si můžete brusle od velikosti 26 po velikost 48. Tak neváhejte a přijďte si zabruslit.

Broušení bruslí probíhá pouze v době veřejného bruslení. V pauze mezi jednotlivými bloky tedy nebrousíme.

Občerstvení

Přímo v hlavní budově kluziště je připraveno občerstvení. Až si budete chtít skočit pro něco na zub, brusle si klidně můžete nechat na nohách. Prodejna je přístupná pomocí pryžových koberců přímo z ledové plochy. V nabídce naleznete dostatek nápojů a pokrmů pro zahřátí i získání dostatečné energie k pohybu na ledě.

Čipové hodinky = 20 % sleva na každý vstup

Naše čipové hodinky můžete použít na osmi našich sportovištích a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu! Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

CHCI UŠETŘIT dále